Loading color scheme

Jak jste spokojeni

Feedback je velmi účinným způsobem, jak se dozvědět o nespokojenosti nebo naopak o spokojenosti vašich zákazníků. Formulář feedbacku můžete umístit na vaše stránky nebo poslat odkaz na feedback formulář jako odkaz do e-mailu.

Rezervace malá

Hledáte jednoduchý způsob online rezervace pro vaše služby, ubytování nebo jiné? Použijte tuto šablonu, kterou si můžete následně ještě upravit dle vaší potřeby.

Reklamační protokol

Online reklamační protokol je ideální varianta pro jednoduchou a přehlednou správu reklamací. Ve spojení s online komunikací se zákazníkem máte všechny informace přehledně pohromadě.

Registrace velká

Chcete v rámci registrace získat všechny důležité informace? Použijte tento formulář a případně ho můžete doplnit dle potřeby.

Registrace malá

Potřebujete pro svou akci registrovat účastníky, ale nechcete je zatěžovat mnoha informacemi v registračním formuláři? Využijte tento přehledný formulář registrace.

Poptávka malá

Hledáte nějaký software nebo aplikaci pro poptávky vašich zákazníků. Stačí tato jednoduchý a přehledný formulář, kde zákazník najde vše potřebné a vy se dozvíte všechny jeho požadavky.

Napište nám

Klasický formulář, který by měl být na stránce každé webové prezentace v kontaktech. Umožňuje návštěvníkům zanechat zprávu bez nutnosti mít po ruce svůj e-mailový program.