Loading color scheme

Výběr projektů

První položka v levém sloupci administrace obsahuje seznam vašich projektů. Ve Forms7 si totiž můžete vytvořit neomezené (dle plánu) množství projektů, které mohou mít pod sebou neomezené (dle plánu) množství formulářů, dotazníků, poptávek, rezervačních formulářů, atp.. Pro přehlednost v administraci Forms7 si vybíráte vždy konkrétní projekt.

Skočit na záznam

V případě, že máte hodně záznamů, můžete pomocí tohoto pole zadat číslo konkrétního záznamu a automaticky přeskočit do detailu.

Formuláře

Pro každý projekt můžete zakládat neomezený (dle plánu) počet formulářů, dotazníků, poptávek, reklamačních formulářů, feedback dotazníků, poptávek, rezervačínch formulářů, atp.. V horní části levého sloupce administrace najdete seznam formulářů aktuálně vybraného projektu s možností prokliku.

Můj projekt | Přehled

V přehledu mého projektu najdete všechny záznamy napříč všemy formulářemi konkrétního projektu (můj projekt). Stránka je přehledně řešena tak, aby bylo vždy jasné kolik nových záznamů přišlo a kolik jich ještě není řešeno.

Můj projekt | Formuláře

Pro každý projekt můžete zakládat neomezený (dle plánu) počet formulářů, dotazníků, poptávek, reklamačních formulářů, feedback dotazníků, poptávek, rezervačínch formulářů, atp.. Jejich tvorba je velice jednoduchá, protože v případě, že nechcete formulář upravovat, stačí si jen vybrat z celé řady již vytvořených šablon. I tak lze následně formulář vybraný ze šablony různě upravovat přidáním nebo ubráním polí nebo nastavení různých pravidel.

Můj projekt | Přístupy

Pro každý projekt si můžete stavět skupinu přístupů jednotlivých členů vašeho týmu. U každého uživatele můžete nastavovat jeho práva i data.

Můj projekt | Plány

Pro používání Forms7 nabízíme hned několik možných plánů užití, které se liší především množstvím možných formulářů a počtu uživatelů. Cenově jsou plány odstupňovány od verze Zdarma až po verzi bez omezení. Můžete začít s plánem, který je bezplatný a v případě potřeby si jednoduše nastavit a online uhradit plán bez omezení. Vše se děje automaticky a nový vyšší plán můžete získat prakticky okamžitě a stejně tak ho můžete ihned využít.

Můj projekt | Moje projekty

Stejně jako všechny ostatní informace Forms7 jsou vždy uloženy přehledně, tak i seznam všech vašich projektů můžete prohlížet a případně editovat ve své vlastní administraci.