Loading color scheme

Většina zákazníků Vás osloví se svým požadavkem raději e-mailem nebo jinou psanou formou např. formulářem, než telefonátem.
Klasicky e-mailem67
Telefonem32
Formulářem95
Nabídněte svým návštěvníkům a zákazníkům možnost okamžitě Vás kontaktovat online formulářem a dále komunikovat jednoduše v jedné datové lince.

Komunikujte spolu

Pomocí systému Forms7 můžete nejen od návštěvníků získat poptávku, data, informace, ale můžete s nimi i přímo komunikovat.

Objednávky

Nabídněte pomocí vhodně zvoleného formuláře zákazníkům možnost objednání služeb nebo produktů.

Dotazníky

Feedback a jiné online dotazníky vám pomohou získat informace, ke kterým byste se jinak dostávali velice složitě nebo vůbec. 

 • Napište nám

  Klasický formulář, který by měl být na stránce každé webové prezentace v kontaktech. Umožňuje návštěvníkům zanechat zprávu bez nutnosti mít po ruce svůj e-mailový program.

 • Poptávka malá

  Hledáte nějaký software nebo aplikaci pro poptávky vašich zákazníků. Stačí tato jednoduchý a přehledný formulář, kde zákazník najde vše potřebné a vy se dozvíte všechny jeho požadavky.

 • Registrace malá

  Potřebujete pro svou akci registrovat účastníky, ale nechcete je zatěžovat mnoha informacemi v registračním formuláři? Využijte tento přehledný formulář registrace.

 • 34

  Rezervace pokoje

  Nabídněte zákazníkům možnost rezervovat pokoj jednoduše online.

 • Registrace velká

  Chcete v rámci registrace získat všechny důležité informace? Použijte tento formulář a případně ho můžete doplnit dle potřeby.

 • 35

  Rezervace stolu

  Umožnětě návštěvníkům vaší restaurace rezervovat si stůl online.

 • Reklamační protokol

  Online reklamační protokol je ideální varianta pro jednoduchou a přehlednou správu reklamací. Ve spojení s online komunikací se zákazníkem máte všechny informace přehledně pohromadě.

 • 36

  Rezervace půjčení auta

  Tento formulář je vhodný zejména pro autopůjčovny. Šablonu ale můžete upravit pro použití v různých oblastech působnosti.

 • Rezervace malá

  Hledáte jednoduchý způsob online rezervace pro vaše služby, ubytování nebo jiné? Použijte tuto šablonu, kterou si můžete následně ještě upravit dle vaší potřeby.

Praxí ověřená služba Forms7 a zkušenosti našich klientů s jejím praktickým využitím.
Chtěli bychom Vás informovat o novinkách a zajímavostech z oblasti formulářů a jejich užití.

Forms7 je možné užívat i zdarma

Forms7 má 3 základní verze užití. Profi verze je téměř bez omezení a ideální pro standardní používání. Team verze je pro malé týmy, kterým stačí jen několik formulářů a omezený počet zobrazených nejnovějších příchozích zpráv. A jako poslední je možné užívat verzi Free, která nabízí užívání služeb Forms7 sice s omezením, ale zato úplně zdarma.

by Super User

Nově i komunikace se zákazníkem

Jako hlavní novinkou v nové verzi Forms7 je přímá komunikace se zákazníkem, který vyplní a odešle formulář nebo dotazník. V administraci můžete pak můžete poslat zákazníkovi zprávu, která se odešle jako informační e-mail zákazníkovi. Zákazník pak nemusí odpovídat e-mailem, ale jen klikne na tlačítko KOMUNIKCE v emailové zprávě a bez nutnosti jakékoli registrace nebo znalosti nějakého hesla, se mu otevře komunikační okno, kam se následně zapisuje komunikace obou stran. Je to jednoduché a velice praktické. Každou komunikaci máte vždy přehledně v jednom komunikčním okně a nemusíte hledat e-maily, tak jako to je dnes běžné.

by Super User

Forms7 nově obsahuje šablony

Pro usnadnění tvorby dotazníků a formulářů je v nové verzi Forms7 celá řada předpřipravených šablon. Šablonu formuláře si můžete před jejím použitím i prohlédnout v náhledu. Po jejím výběru je možné pak tento formulář upravovat a měnit dle potřeby. Současná nabídka šablon formulářů není konečná a bude se neustále rozšiřovat a upravovat.

by Super User
Neváhejte nás kontaktovat využitím emailu, telefonu či formuláře. Budeme rádi, za jakoukoliv dotaz nebo zpětnou reakci.