Loading color scheme

Forms7 je možné užívat i zdarma

Forms7 má 3 základní verze užití. Profi verze je téměř bez omezení a ideální pro standardní používání. Team verze je pro malé týmy, kterým stačí jen několik formulářů a omezený počet zobrazených nejnovějších příchozích zpráv. A jako poslední je možné užívat verzi Free, která nabízí užívání služeb Forms7 sice s omezením, ale zato úplně zdarma.

Nově i komunikace se zákazníkem

Jako hlavní novinkou v nové verzi Forms7 je přímá komunikace se zákazníkem, který vyplní a odešle formulář nebo dotazník. V administraci můžete pak můžete poslat zákazníkovi zprávu, která se odešle jako informační e-mail zákazníkovi. Zákazník pak nemusí odpovídat e-mailem, ale jen klikne na tlačítko KOMUNIKCE v emailové zprávě a bez nutnosti jakékoli registrace nebo znalosti nějakého hesla, se mu otevře komunikační okno, kam se následně zapisuje komunikace obou stran. Je to jednoduché a velice praktické. Každou komunikaci máte vždy přehledně v jednom komunikčním okně a nemusíte hledat e-maily, tak jako to je dnes běžné.

Forms7 nově obsahuje šablony

Pro usnadnění tvorby dotazníků a formulářů je v nové verzi Forms7 celá řada předpřipravených šablon. Šablonu formuláře si můžete před jejím použitím i prohlédnout v náhledu. Po jejím výběru je možné pak tento formulář upravovat a měnit dle potřeby. Současná nabídka šablon formulářů není konečná a bude se neustále rozšiřovat a upravovat.